content:

Contact

Wil je graag de Hilversum100 Bijprater ontvangen?

Laat ons weten naar welk e-mailadres we de Bijprater zullen mailen: redactie@hilversum100.nl

 

Wil je meer over Hilversum100 weten?

Mail dan met één van ons of maak gebruik van onderstaand contactformulier. 

Paul Basset

Coördinator Hilversum100

paul@hilversum100.nl

Ynske Betlem

Verbinder Smart waste

ynske@hilversum100.nl

Joost Bennekers

Verbinder Toekomstbestendig ondernemen & Verbinder Groene mobiliteit

joost@hilversum100.nl

Toma van den Bosch

Verbinder Natuur in en om de stad

toma@hilversum100.nl

Aernoud Olde

Verbinder Energietransitie

aernoud@hilversum100.nl

Hester Gietelink

Verbinder Eerlijk eten

hester@hilversum100.nl

Janneke Boos

Verbinder Broedplaatsen

janneke@hilversum100.nl

Marike Boersma

Webredacteur en communicatieadviseur

redactie@hilversum100.nl

Paula Harte

Webredacteur en communicatieadviseur

redactie@hilversum100.nl

Rigo Stegeman

Versneller Businessmodellen

rigo@hilversum100.nl

Arnoud van den Heuvel

Verbinder Community en ontwerp

arnoud@hilversum100.nl

content:

Wil je ons een e-mail sturen?

Je bericht wordt verstuurd aan de redactie

Contact formulier

contact

Te identificeren tekst CAPTCHA verversen
content: